SGK Teşvik Tespit ve Takip Hizmetleri Hakkında

Merhabalar,

Günümüz itibariyle işverenlere yönelik 12 adet SGK Teşvik Uygulaması bulunmaktadır. Bizler, firmaların bu teşviklerden optimum düzeyde yararlanabilmesi için teşvik takip hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetleri ülkemizin başlıca büyük firmaları olan THY (Türk Hava Yolları), Medical Park, Medicana gibi kuruluşlara sunmaktayız. Söz konusu teşvik takip işlemlerini cari dönemlerle birlikte geçmişte çeşitli sebeplerle eksik yararlanılan aylara da uygulamaktayız.

Meclis genel kurulunda görüşülen kanun tasarısına göre; kuruma verilen aylık bildirgelerinde SGK prim teşviklerinden eksik yararlananlardan 1 ay içinde düzeltme bildirgeleri ile kuruma başvuranların geriye yönelik teşviklerden yararlanması mümkün olacaktır.Bu kapsamda; Kanun tasarısının bu şekilde yasalaşması halinde hesaplamaların yapılması, başvuru evraklarının hazırlanması, bildirgelerin hazırlanması gibi tüm işlemlerin 1 ay gibi bir sürede bitmesi gerekmektedir.

SERVER GROUP olarak bu tespit işlemleri için herhangi bir ücret talebimiz bulunmamaktadır. Bu tespit sonrası kurumdan alabileceğiniz tutarın anlamlı olması halinde hizmet bedeli karşılığı adınıza tüm bu süreçleri yönetebiliriz. Bu hizmet karşılığı ödemeyi ise sizlerden SGK nın sizlere ödeme yapmasından sonra talep ediyor olacağız.

Saygılarımızla,