HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA 2019-10-17T11:10:19+03:00

Server Group 2005 yılında kurulmuş olup, Yeminli Mali Müşavir Ahmet Yelis tarafından yönetilmektedir. Server Group bünyesinde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren birçok firmaya Yeminli Mali Müşavirlik, Bağımsız Denetim,Danışmanlık, Mali Müşavirlik, SGK, Arge ve Yatırım Teşvikleri vb. hizmet verilmektedir. Bu çerçevede kanun ve mevzuatlardaki değişiklikler de, sirküler ve bilgi yazıları yoluyla müşterilerimize sunulmaktadır. Kadrosunda konularında uzmanlaşmış, deneyimli ve güvenilir personel ile hizmet vermektedir.

YÖNETİCİ KADROSU

HAKKIMIZDA
AHMET YELİSYEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR
1960 İSTANBUL DOĞUMLUDUR. ASLEN KASTAMONULU OLAN AHMET YELİS EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR. 1982 YILINDA MARMARA ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLMUŞTUR. İKTİSADİ ARAŞTIRMALAR VAKFININ DENETİM KURULU ÜYESİDİR. 25 YILLIK SMMM DENEYİMİDEN SONRA 2004 YILINDA YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR OLMUŞTUR. 2005 YILINDAN BERİ SERVER YMM A.Ş.’NİN YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINI YÜRÜTMEKTEDİR. SPK BAĞIMSIZ DENETİM LİSANSI DA BULUNMAKTADIR
HAKKIMIZDA
PROF. DR. AHMET İNCEKARA BAĞIMSIZ DENETÇİ
1956 GİRESUN DOĞUMLUDUR. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ MEZUNUDUR. 1996 YILINDA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ İKTİSAT POLİTİKASI ANABİLİM DALINDA PROFESÖR OLMUŞTUR. TRT, İTO VE ANADOLU SİGORTA GİBİ KURUMLARA EKONOMİ MÜŞAVİRLİĞİ YAPAN İNCEKARA, BANKACILIK VE FİNANSAL KURUMLAR, TÜRKİYE EKONOMİSİ, İKTİSATA GİRİŞ, EKONOMİDE GÜNCEL SORUNLAR GİBİ KONULARDA ÖĞRENİM KURUMLARINDA DERS VERMEKTEDİR. İKTİSADİ ARAŞTIRMALAR VAKFIININDA BAŞKANLIĞINI YAPMAKTADIR.
HAKKIMIZDA
SMMM SEMİH YELİS MALİ MÜŞAVİRLİK
1987 İSTANBUL DOĞUMLUDUR. ASLEN KASTAMONULU OLAN SEMİH YELİS EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIDIR. MARMARA ÜNİVERSİTESİ SERMAYE PİYASASI BÖLÜMÜNDE LİSANS EĞİTİMİNİ TAMAMLAMIŞTIR. SERMAYE PİYASASI VE BORSA ANABİLİM DALINDA YÜKSEK LİSANS YAPMIŞTIR. 2005 YILINDAN BERİ SERVER GROUP BÜNYESİNDE ÇALIŞAN YELİS, 2014 YILINDAN BERİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK BÖLÜMÜNÜ YÖNETMEKTEDİR. BUNUNLA BİRLİKTE TAM TASDİK DENETİMİ VE KDV İADLERİ KONULARINDADA UZMANDIR.